Teenused

Personaaltreening

Kui mõtled personaaltreeningute võtmisele, siis oled õiges kohas! Personaaltreeningu broneerimine on lihtne, aga igaks juhuks kirjutan igaks juhuks siinkohal kogu protsessi lahti. Trennis näeme!

Mis on personaaltreening?

Jõusaali personaaltreeningus tegeleb personaaltreener ainult ühe kliendiga korraga. Igale kliendile lähenetakse individuaalselt, arvestades tema oskuseid, soove ja vajadusi.

Personaaltreener aitab leida kiiresti sobiva lähenemise, õpetab selgeks efektiivsed harjutused ja soovi korral koostab ka treening- ja/või toitumiskava.

Muidugi on oluline ka personaaltreeneri roll distsiplineerija, motivaatori ja progressi jälgijana. Personaaltreener aitab muuta trenne vaheldusrikkamaks ja vajadusel kohandab jooksvalt treeningplaani, kui kliendi päevakava või enesetunne seda vajab.

Loe minu kohta lähemalt või broneeri personaaltreening e-kirja teel!

Kuidas personaaltreeningusse tulla?

Personaaltreeningu broneerimiseks kirjuta mulle!

Kuna mu graafik muutub iga nädal natukene vastavalt klientide soovidele, siis parim viis vabade personaaltreeningu aegade teada saamiseks on mulle kirjutada.

Kirjas anna teada:

 • mis on Sinu eesmärk
 • mitu korda nädalas personaaltreeninguid soovid
 • milliseid nädalapäevi eelistad
 • mis kellaajad Sulle sobivad
 • millises spordiklubis eelistad kohtuda

Samuti soovitan ära täita taustainfo küsimustiku. Selle võid mulle saata kas kohe esimese kirjaga või hiljemalt enne meie esimest treeningut, et saaksime seda meie esimesel kohtumisel arutada.

Hetkel annan personaaltreeninguid peamiselt E-R alates 17.30st Tallinna kesklinna spordiklubides, kokkuleppel ka eraisikute või ettevõtete erajõusaalides.

Mida teeme esimeses personaaltreeningus?

Ka see sõltub kliendi vajadustest ja soovidest, aga põhiliselt on 2 peamist lähenemist.

Teoreetiline tund

 • Seame eesmärgid
 • Kaardistame tegevused
 • Tutvustan treeningu ja toitumise teooriat
 • Mõõdame ja kaalume
 • Tutvume

Meie esimene kohtumine võib olla teoreetiline nõustamine, kus istume ja räägime Sinu eesmärkidest ja võimalustest. Tutvustan, mida peab Sinu eesmärkide saavutamiseks tegema või millised tulemused on Sinu võimaluste juures reaalsed. Paneme paika suure pildi ja esimesed sammud. Arutame treeningute ja toitumise teooriat. Vajadusel ka mõõdame ja kaalume. Sobivusel paneme paika, kui sageli kohtuma hakkame.

Praktiline tund ehk personaaltreening

 • Testime kehalist võimekust
 • Õpime peamisi harjutusi
 • Seame eesmärgid
 • Kaardistame tegevused
 • Tutvustan treeningu ja toitumise teooriat
 • Mõõdame ja kaalume
 • Tutvume

Mõned kliendid eelistavad kohe asja kallale asuda ja ka see on minu poolest OK, sest teooriat saame ka harjutuste vahepeal arutada.
Esimeses personaaltreeningus proovime tähtsamaid harjutusi, mis näitavad Sinu hetkevormi ja võimalikke arengukohti.
Testime, kuidas on jõu, tasakaalu ja liikuvusega. Tutvustan erinevaid lähenemisviise ja treeningute ülesehituse loogikat.
Selgitan, mida, kuidas ja kui tihti peab Sinu eesmäride savutamiseks tegema.

Kus toimuvad personaaltreeningud?

Alates 2024 aasta kevadest olen viinud personaaltreeningud uuele tasemele. Minuga saab nüüd kõige tihedamini kohtuda Gym.ee butiikjõusaalis Tallinna kesklinnas, aadressil Väike-Ameerika 19.

Tegemist on privaatse, moodsa sisustusega erajõusaaliga, kus korraga treenib vaid üks klient ja üks personaaltreener. Tõeliselt personaalne treening!

Kui Sinul või Su ettevõttel on oma erajõusaal, on mind võimalik tellida ka sinna eratreeningut andma.

Samuti annan suvel personaaltreeninguid ilusa ilma korral õues, näiteks pargis või välijõusaalis.

Personaaltreeningu broneerimine ja hind

Personaaltreeningu hind 2024. aastal on 60€ kord, Gym.ee butiikjõusaalis on sissepääs personaaltreeningu hinna sees.

Vajadusel saab tasuda arve alusel.

Võttes vähemalt 5 personaaltreeningut on treeningkava hinna sees.

Toitumisnõustamine

Toitumisnõustamine on samuti individuaalne lähenemine kliendi toitumisharjumuste parandamiseks. Mõnele inimesele sobib kui treener annab ette kindla toitumiskava, mida rangelt jälgida.

Enamikule on siiski jätkusuutlikum lahendus, kui aluseks võetakse kliendi praegused toitumisharjumused ja neid vajalikus suunas korrigeeritakse.

Toitumisnõustamise käigus annan soovitusi vastavalt inimese taustale – kui klient pole kunagi toitumist jälginud, alustame lihtsamatest soovitustest.

Kui klient juba orienteerub tervisliku toitumise maailmas, võin anda täpsemad kalorite ja toitainete koguste soovitused.

Personaaltreening

Treeningkava

Hea söögi tegemiseks on peale koostisosade vajalik teada ka nende kogust, lisamise järjekorda ja töötlemise viisi. 20 minutit 200 kraadises ahjus ei anna sama tulemust kui 10 minutit 400 kraadi juures.

Samamoodi on ka hea tulemuse saavutamisega trennis. Ei piisa ainult teadmisest, mis harjutus millist lihast koormab. Vajalik on treeningkava loogiline ülesehitus – eesmärki toetav harjutuste valik, järjekord ja hulk, koormuse jätkusuutlik suurendamine ja varieerimine, treeningute sagedus jne. Vähemalt 5x personaaltreeningu võtjale on esmane treeningkava hinna sees.

Soeta treeningkava kiiresti ja lihtsalt minu e-poest.

Jõusaali treeningkava koostamine

Toitumiskava

Spordis rõhutatakse, et soovitud vormi saavutamisel on treening ja toitumine mõlemad 50% tähtsusega. Ainult poole panusega on raske ideaalset tulemust saavutada. Tervislik toitumine pole ainult sikspäki või biitsepsi saamiseks. Normaalne söömine aitab hoida tervise tugevana, enesetunde hea, töövõime ja energiataseme kõrgel.

Tervislik toitumine ei tähenda nälgimist. Süüa tuleb “õigeid asju, õiges koguses, õigel ajal”. Loe ka: Toitumiskava – milline on parim?

Treeningkavad